Ana Sayfa Haberler Telefondan faks Çekmek Mümkün mü?

Telefondan faks Çekmek Mümkün mü?

2319
0

Telefondan faks çekmek

Turkcell’in yerli kaynaklarla geliştirdiği mesajlaşma uygulaması BiP, artık faks makinesini de cebinize getiriyor. Akıllı faks özelliği sayesinde BiP kullanıcıları evrakların fotoğrafını çekip, Faks makinesine gönderebiliyor.

BiP ile Faks göndermek için önce uygulamanın “Keşfet” bölümünden “Akıllı Faks” özelliğini takip ederek “Gönder” seçeneğine dokunmak gerekiyor. Ardından Faks çekilecek telefon numarası yazılıyor. Sonrasında ise iletilmek istenen belgenin fotoğrafı çekiliyor veya daha önce fotoğrafı çekilen belge telefonun galerisinden seçilerek gönderiliyor.

Turkcell’lilerin ilk bir boyunca ücretsiz kullanabildiği bu özellik sayesinde örneğin bankalar veya kamu veya özel kurumlara talimat veya dilekçe göndermeniz gerektiğinde veya mali ve hukuki işlerinizde imzalı doküman iletmeniz durumunda Faks göndermek çok kolay hale geliyor.

Eski modemlerimizin fax özelliğini kullanarak çekerdik faxlarımızı. Microsoft Fax yeterince işimizi görüyordu. Symantex Fax çıktı daha sonra. Fakat cepten göndermek bana göre gerçekten bir devrim.(wi34)

Kaynak : Pcnet

Önceki İçerikArtık Uzaklara Gerçek Öpücük Gönderilebilecek
Sonraki İçerikYoutube 2016 yılındaki en çok izlenen videoları
Bilgisayar Mühendisidir. E-ticaret ve Web Tasarım ile ilgilenir. Mentalist, Sherlock, Blacklist, Game Of Thrones dizilerine bayılır. :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz