Ana Sayfa Haberler sherlock dizisi 4. sezon ile geri döndü – mini spoiler

sherlock dizisi 4. sezon ile geri döndü – mini spoiler

1651
0

Sherlock dizi 4. sezonu ile geri döndü. 3. sezon sonrası geçtiğimiz yıl 4×00 yayınlanarak 4. sezon prömiyeri yapıldı. Film yapımcıları 4. sezon 1. bölümün 1 yıl sonra yayınlanacağını söylediğinde kişisel olarak şaka yapıyor herhalde demiştim. Sonuçta her sezon 3 yada 4 bölümden oluşuyor. Devamı gelir diye beklerken 4. sezonun gelmesi gerçekten de 1 yıl sürdü ve yılbaşı sonrası 1 Ocak saat 22.30 da (istanbulda 13.30 da) izlemeye başladık. (evet bekledim 🙂 ) Sherlock 4×01 den bir kare ;

sherlock-4x01-internet-alemi

The Six Thatchers adı verilen ilk bölümde (spoiler içerir) margaret teacher heykelleri içine saklanan “bir şeyi” (bilerek yazmıyorum) arayan birinin peşine düşüyor kahramanlarımız. sinema filmi tadında bir bölüm izledik. Moriarty meselesi de haliyle devam ediyor.

3. sezon sonunda malum cinayetten dolayı ülkeden çıkarken geri çağrılmıştı. 4. sezonun ilk bölümünde bu suçun nasıl sümenaltı edildiğine de şahit oluyoruz. (devlet montajı 🙂 )

 

Şimdiye kadar izlediğim ve bende etki bıraktığını söyleyebileceğim diziler içinde the Menthalist, 24 , Blacklist vardı. Fakat hiçbiri 1 bölümde film tadını vermedi. Dizi olarak izledim. Fakat Sherlock dizisini beklerken bir sinema şöleni izleyeceğimi biliyorum. Kesinlikle yapımcılar iyi iş çıkarmışlar.

Diziyi ülkemizde TLC kanalında ingiltere ile aynı anda izleyebilirsiniz.

Not : Haberi girdiğim bu saatlerde yaklaşık 3 saat sonra yayınlacak olan “The Lying Detective” adlı bölümünü bekliyorum.

yeni sezon haberlerini de malum olduğu üzere next episode sitesinden takip ediyorum. İngilizce bölüm özetini yayınlamışlar

Sherlock faces perhaps the most chilling enemy of his long career: the powerful and seemingly unassailable Culverton Smith – a man with a very dark secret indeed.
 şerlok belkide kariyerinin en ürpertici düşmanı ile yüzleşir: Çok Karanlık Sırları olan, güçlü ve görünüşe göre saldırılamaz biri olan Culverton Smith!

siteyi tanıttığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz