Ana Sayfa Editörden İnstagram’a Yeni Özellik – instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği

İnstagram’a Yeni Özellik – instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği

2567
0

instagram uzun zamandır beklenen bazı yeni özelliklerini duyurdu. Herkesin bildiği snapchat benzeri hikaye kısmı, Boomerang, Kolaj ve resimlere yorum yapmayı kapatabilme özelliği. İnstagram diğer alanlarda kendini geliştirmeye çalışan uygulamaları bir köpekbalığı gibi yutuyor gibi geliyor bana. Yaşam hakkı tanımıyor diğerlerine. Bünyesine katabileceği her uygulamayı kendi geliştiriyor. (İlginç bir şekilde konum üzerine geliştirmeyi bıraktı gerçi.)

Herneyse Bu yeni duyurduğu özelliklerden birisi de 3 gün önce instagrama gelen diğer kullanıcıların gönderilerini kaydetme özelliği.(bookmark, sık kullanılanlar)

Resimde kırmızı okla gösterdiğimiz simgeye tıkladığımızda resim kimsenin görmediği kendi alanımıza kaydediliyor. (Bir nevi sık kullanılanlar.) Böylece resme daha sonra bakmak istersek bu bölümden girebiliyoruz. Galeriye kaydetme derdi ortadan kalktı böylece.

İnstagramın sanırım şimdi bu resimleri klasörler, kategoriler halinde saklama özelliği getirmesine sıra geldi.

Siz ne dersiniz ?

kaynaklar :

http://blog.instagram.com/post/154465796577/161214-savedposts

http://time.com/4602063/instagram-new-update-features-2016/

Önceki İçerikFlowChart Pozifit mi Negatif mi Videosu
Sonraki İçerikOnline Çalışan Program Listesi (Program kurmadan işinizi görün!)
Bilgisayar Mühendisidir. E-ticaret ve Web Tasarım ile ilgilenir. Mentalist, Sherlock, Blacklist, Game Of Thrones dizilerine bayılır. :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz