Ana Sayfa İncelemeler Yandex Toloka ile para kazanabilirsiniz

Yandex Toloka ile para kazanabilirsiniz

3999
0
Yandex Toloka

Yandex Toloka ile Para Kazanabilirsiniz

Yandex.Toloka, içerik analizi ve değerlendirme konusunda görevler sunan ve bu görevleri tamamlayarak para kazanabileceğiniz bir Yandex hizmeti.

Sisteme bir yandex hesabıyla kaydolup giriş yapıyorsunuz.  Bilgilerinizi doğru bir şekilde vermeniz ödemede sorun yaşamamanız için gerekli. Sistem tarafından size verilen görevleri gerçekleştirerek para kazanabiliyorsunuz. Elde edilen veriler toplanarak arama kalitesinin arttırılması ve makine öğrenimi ve yapay zeka tekniklerinin geliştirilmesi amacıyla kullanılıyor.

Toloka’daki görevler aşağıdakiler gibi bazı sorular içeriyor: “Hangi belge arama sorgusuna daha uygundur?” Soruları doğru yanıtlamak için talimatları okumanız gerekiyor.

Yanıtlar manuel olarak (kod, robot vs. kullanılmadan) verilmeli. Aksi takdirde Toloka hesabınız engelleniyor.

Tamamlanan görevler kontrol edilip beceri seviyenizi değerlendirmek için kullanılıyor.

Toloka hesabınızda biriken paraları Yandex.Money, PayPal veya Skrill hesabınıza veya (Ukrayna’da yaşıyorsanız)“PrivatBank” kartınıza gönderebiliyorsunuz.

Yandex Toloka Görev 1
Örnek görevler
Yandex Toloka Görev 2
Örnek Görevler

Yukarıdaki gibi görevler sistem tarafından belirlenip gösteriliyor. Her zaman görev gösterilmeyebilir. Bu nedenle sık sık sistemi ziyaret ederek görevleri kontrol etmeniz gerekiyor.

Gördüğünüz gibi bu görevleri gerçekleştirerek evinizi geçindiremezsiniz belki ama ekmek parası kazanabilirsiniz 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz