Ana Sayfa Yaşam A Series of Unfortunate Events – Talihsiz Serüvenler Dizisi Konusu Nasıldır

A Series of Unfortunate Events – Talihsiz Serüvenler Dizisi Konusu Nasıldır

4459
0

A Series of Unfortunate Events
Talihsiz Serüvenler Dizisi Konusu Nasıldır
-Mini Spoiler-

İmdb : 8.8

Netflix yine muhteşem bir dizi ile karşımızda. 13 Ocak tarihinde 1. sezonun tüm bölümlerini yayınladılar. 8 bölümlük sezonumuzun ilk bölümü “KANALI DEĞİŞTİRİN” şarkısı ile başlıyor.

talihsiz serüvenler dizisi

Daha sonra hikaye anlatıcımız hikayeyi anlatmaya başlıyor ve mutlu bir başlangıç, mutlu bir son hatta mutlu bir an bile olmayacak o yüzden kanalı değiştirin teklifini yineliyor.

talihsiz serüvenler dizisi

 

Baudelaire li 3 çocuğumuz talihsiz! bir yangın sonucu anne ve babasını kaybederler. Yangın esnasında Kapalı bir havada plajda deneylerini yapmaktadırlar.

Banka ailelerinin “biz öldükten sonra çocuklarımız en yakın akrabaya verilsin” maddesinden yola çıkaran en yakın akrabayı 5km ile Count Olaff olarak belirler. (Yakınlıktan anladıkları 🙂 )

talihsiz serüvenler dizisi jim carry

Count Olaf ı da aslında How i meet your mother dan tanıyoruz. Daha önce sinema filminde Jim Carry nin canlandırdığı karakter netflix dizisinde  Neil Patrick Harris tarafından canlandırılıyor. Ki müthiş bir oyunculuk sergilemiş.

Şunu belirtmekte fayda var. Böyle diziler kesinlikle herkese uygun değil, bazıları saçma, hadi ordan deyip diziyi izlemez fakat meraklıları için müthiş bir şölen olmuş.

Kitaptan sinemaya, sinemadan diziye. Eğer kanalı telkinlere uyup değiştirmezseniz eğlencili vakit geçireceğinizi garanti ediyorum.

İyi Seyirler

wmdb puanı 9 (wi34MDB)

 

diziye gelen bir imdb yorumu ;

While I have not been a fan of several of Netflix’s original productions, this one is a winner.

netflixin orjinal yapımlarının bir çoğunu takip etmedim belki ama bu kesinlikle birincidir!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz