Ana Sayfa Yaşam Diziler Beyond Dizisi Hakkında – Yeni Dizi (mini spoiler)

Beyond Dizisi Hakkında – Yeni Dizi (mini spoiler)

2558
0

Beyond Dizisi Hakkında (Nasıl Bir Dizi ?)

Beyond dizisi izlemek isteyenlerin soracağıı soruya kısa da olsa bir yanıt vermeyi umuyoruz. Beyond izlemeli miyim ? Hayatıma bir şey katar mı yoksa 10 bölümlük boşa geçen zamana mı yanarım.

Yabancı dizi dünyasına yeni katılan Beyond Imdb sitesinden 7.5 puan alabilmeyi başarmış. Bir çocuğun ormanda kaybolup (bir dizi olaylar sonucunda – büyük spoiler vermeyelim) 12 yıl komada kalması ve sıcak bir hastane odasında  uyandıktan sonra başına gelenleri konu ediyor dizimiz.

beyond dizisi hakkında izlenimler
Kime güvenebilirsin ?

Kendisi gibi komada kalanların peşine düşenlerin ve kendisine yardıma gelenlerin ortasında bulan kahramanımız güzel efektlerle(matrixvari) süslenmiş sahneler ile bu belaların üstesinden gelmeye çalışmakta.

beyond dizisi izle
Yine yağmurlu bir matrix gününde ortamlara akıyoruz.

Dizimizin türü bilim kurgu, fantastik diyebiliriz. Son yılların yeni modası olan sezonun tüm bölümlerini bir günde yayınlama işine beyond dizimiz de girdi sağolsun ve 10 bölümü birden yayınlandı.

Beyond dizisi, Türünü sevenler için ve vakit geçirmek isteyenler için güzel bir dizi olabilir. Fakat bir fringe yada bir heroes gibi değil 🙂

Otur izle vakit geçsin, arada sardır çok uzatmışlar gibi düşünceler ile izledim. İzlemek isteyenler malum adreslerden indirebilir, malum sitelerden online izleyebilirler.

 

wmdb puanı 6.5 (wi34MDB)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz