Ana Sayfa Web Günlüğü apple devri bitti / kapanıyor dedi Peter Thiel – Kimdir ?

apple devri bitti / kapanıyor dedi Peter Thiel – Kimdir ?

2653
0

apple devri bitti / kapanıyor dedi Peter Thiel
Kimdir bu Peter Thiel?

Donald Trumphın elini sıkıca tutan adamın adı Peter Thiel. 2.7 milyar dolarlık serveti ile Forbes dergisinin 2016 yılı en zenginler listesinin ilk 400 üne girmeyi başaran bir adam.(246. sıradan)

apple devri bitti dedi peter

Almanyada doğmuş. Amerikaya taşınmış ve stanford mezunu. Paypalın kurucularından. (Evet voleyi vurduğu yer) yıl 1999. CEO olarak şirketinde çalışmış ta ki 2002 yılında eBay tarafından satın alınan kadar. Thank you for smoking adlı filmin ortak yapımcılığını da üstlenmiş. Meşhur bilderberg toplantılarının da müdavimi olur kendileri.

Kendisini bu kadar tanıdıktan sonra bakalım bu sözü neden söyleme ihtiyacı hissetmiş ?

“We know what a smartphone looks like and does. It’s not the fault of Tim Cook, but it’s not an area where there will be any more innovation,”

“Akıllı telefonların neye benzediğini ve neler yapabildiğini biliyoruz. Bu Tim Cook un hatası değil, fakat bu alan daha fazla yeniliğin olamayacağı bir alan değil.”

Apple Watch ta oluşan hatalar da göz önüne alındığında tehdit değil de yeni bir şeyler getireceğiz ve apple artık eski yeine sahip olamayacak demek istedi gibime geliyor.

Aynı röportajda Google ‘ın obamayı desteklediğini, Facebook a güvenilmemesi gerektiğini de belirtmiş bu zengin iş adamımız.

Düşüncem, rekabet tüketiciye her zaman faydalı olmuştur. Yeter ki gizli anlaşmalar ile tüketicinin aleyhine işlere kalkışmasınlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz