Seyahat Planlayıcı Programı – Google Trips

Seyahat Planlayıcı Programı – Google Trips

Uçak biletinizi aldınız, kalacağınız yeri (otel model pansiyon vb.) ayarladınız şimdi sıra gezi planınıza geldi. Google henüz türkçe desteğini çıkarmadığı (seyahat için paramız yok ondan mı acaba 🙂 ) ücretsiz programını gezi severler için kodlamış ve beğenimize sunmuş. Telefonunuzda mutlaka olması gereken programlardan biri olduğunu düşünüyorum. Dil problemini çok da yaşayacağınızı düşünmüyorum tabi kullanmayı düşünebileceğiniz yerlerine göre değişir ki benim en çok sevdiğim özellik Çevrim İçi Haritalar oldu.

Gezeceğiniz yerleri Map yada Google Trips uygulamasında işaretleyebiliyorsunuz. Önceden indirdiğiniz haritayı çevrimdışı olarak inceleyebiliyorsunuz.(internet olmayabilir, çekmeyebilir sonuçta)

Gezeceğiniz mekanlarda yer alan müzeleri görebilir veya o tarihlerde yapılacak etkinlikleri görebilirsiniz.

Kendi Planınızı Yapın!

Kendi seyahat rotanızı oluşturabilirsiniz. Rotanıza da sizi farklı seçenekler ile götürebilir program. Google trips ile bulunduğunuz konum için arama yaptırabilirsiniz. Her gün için ayrı plan da yapabilirsiniz. Misafiriniz gelecek ise önce google trips uygulamasını indirip mekanları görmesini isteyebilirsiniz. Daha sonra gitmek istediği yerleri birlikte trips uygulamasında planlayarak gezebilirsiniz.

 

Author: Wi34

Bilgisayar Mühendisidir. E-ticaret ve Web Tasarım ile ilgilenir. Mentalist, Sherlock, Blacklist, Game Of Thrones dizilerine bayılır. :)

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir